Kamis, 11 September 2014

s apģērbu sekundi tikai ekskluzīvs.

Neskatoties uz pieaugošo gadījuma sabiedrībā, zīda kaklasaites joprojām tiek uzskatīta par svarīgu ikonu stilu. Svinot tradicionālo radošo talantu un rokas izstrādāts modes dizainu vairāki svarīgi tie dizaineri svina veidā, kad runa ir par luksusa neckwear vīriešiem. Slavenie vārdi Vivienne Westwood, Timothy Everest, Richard James, un Babette Wasserman tiek izskatīti sīkāk.

Vivienne Westwood sāka izstrādājot 1971.gadā, kopā ar Malcolm McLaren, kad Londonā bija priekšgalā modes.Godalgotā dizainers ir līderis modes visu vecumu cilvēkiem, kas aptver daudzās paaudzēs. Viņa ir OBE par viņas ieguldījumu britu modes industrijas, un tika dots arī Karalienes balvu eksportam. Vivienne Westwood ir izstrādājusi sortimentu zīda kaklasaites, kas tiek radītas modes gudriem vīriešiem, kuri iegūs jaunas spins par klasisku dizainu. Vivienne arī izstrādā apģērbu, zeķes, šalles, un aproču pogas, visi paredzēti ar iezīmēm, ka pievienot domuzīme jautrības un ironijas jebkuram apģērbs.

Timothy Everest saites ir ārkārtējs. Viņš ir viens no līderiem jaunās ekskluzīvs kustību, un ir pavadījis pēdējos 10 gados rāda jaunas paaudzes vīriešu prieki ekskluzīvs apģērbu. Viņa mācekļa ar Tommy Nutter ļāvis viņam izvairīties no formalness par Savile Row, vienlaikus izmantojot savas ārkārtīgi augstus standartus meistarība. Timoteja 350 gala zīda kaklasaites (350 diegi collā smagā zīda) ir daži no labākajiem kvalitātes saites jums kādreiz valkā ... perfekti veikts ar ārkārtēju uzmanību detaļām.

Jo nedaudz vairāk nekā desmit gadus no Riharda James pupuk hantu hayati eceran multiguna termurah untuk merk exclusive hormon herbal yang asli di "vārds ir kļuvis sinonīms ar labākajiem aspektiem mūsdienu vīriešu stilā: no aprīkošanas Holivudas elites tās izmantošanu drosmīgu krāsu. Tā kā uzņēmums tika dibināts 1992.gadā (Richard James un Sean Dixon), tas ir savākti vairāki lielākajās modes balvas (tai skaitā Designer of the Year ar britu "GQ" un vīriešu apģērbi Dizaineris par Gada Britu Modes padome). Richard James ekskluzīvs pakalpojumi ir otrā līdz neviens, un etiķetes tagad ir arvien pieaugošo izvēli off-the-piesaistes apģērbu sekundi tikai ekskluzīvs.

Patiešām Richard James aksesuāri kļūst liela Talking Point uz Londonas modes skatuves. Richard James saites ir darinātas Anglijā, izmantojot ekskluzīvas audumi un augstu zīda skaitu, lai nodrošinātu, ka katram tie dos gadus labas mezglu vecuma un padarīt par perfektu spēli ar Richard James kreklu.

Izstrādāta Centrālās Svētā Mārtina Mākslas koledžā Londonas centrā, Babete Wasserman ir slavena ar unikālu un universāls dizainu. Viņa uzsāka savas rotas etiķeti un aproces poga klāstu 1997. uzskata daudzi modes kā visvairāk neparastu dizaina stilīgs, moderns un inovatīvu piederumiem; Babete Wasserman zīda kaklasaites var atrast dažas no prestižākajiem veikalos visā pasaulē. Pievērsiet uzmanību viņas kolekciju labi iesniegto dāvanu kastē komplekti piedāvā tīra zīda saites kopā ar pāris luksusa aproču pogas.Īpaši favorīts ir viņas Black Skull tie, kas parasti tiek pārī ar Jet Black Punk Stud aproču pogas.

Tidak ada komentar:

Posting Komentar